Volné pracovní místo  Plánovač/-ka ve výrobě

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Spolupracovat na zavádění nových technologií, zařízení a výrobků do výroby
Plánovat procesy ve výrobě
Úzce spolupracovat s oddělením logistiky a obchodem
Provádět inventury výroby a zařízení
Zavádět změny v plánovacím systému
Mít na starost kontrolu výkonů, odpadovosti a spotřeby
Zavádět nápravné opatření
Komunikovat s pracovníky kvality a údržby
Podílet se na zlepšování BOZP, PO, ekologie, kvality na pracovišti
Účastňovat se auditů a řešit následné nápravné opatření
Plánovat směny, účastnit se pracovních pohovorů
Tvořit mzdové podklady

Požadujeme

Máte již zkušenosti z oblasti plánování či logistiky nebo vás to láká? Do mezinárodní firmy hledáme posilu pro výrobní plánování. Potřebujeme aktivní AJ (min.B2), výhodou je praxe a znalost SAP. Nabízíme home office, pružnou prac. dobu, 5 týdnů dovči, možnost kariérního růstu a cestování do zahraničí.

Nabízíme

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Zajímavou mzdu
Roční odměnu ve výši 10 % roční základní mzdy
Flexibilní zkrácená pracovní doba 7,5 hod./denně
Možnost home office
25 dní dovolené
3 dny sick days
Příspěvek na stravování 107 Kč/den
Čerpaní náhradního volna za nadčasové hodiny
Příspěvek na volnočasové aktivity 4.000 Kč/rok
Příspěvek na životko / penzijko 800 Kč/měsíčně
Baby bonus při narození dítěte 49.000 Kč
Jazykové vzdělávání v pracovní době plně hrazené firmou
Firemní akce
Místo výkonu práce: Velkomeziříčsko

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova nebo převážně pracovat z domova.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS TATO POZICE? SPOJTE SE S NÁMI A DOZVÍTE SE VÍCE.